Wiadomości

Przyjaciele: Kto jest w ciąży?
Przyjaciele: Monica jest w ciąży? 
Tuż przed ślubem Moniki i Chandlera Phoebe znajduje test ciążowy. Od razu zakłada, że to panna młoda spodziewa się dziecka. Wkrótce wychodzi na jaw, że test należy do kogoś innego.

Odcinek 24, sezon 7

Jest dzień ślubu Moniki i Chandlera. Nadal nikt nie wie, gdzie jest Chandler. Phoebe i Rachel nie powiedziały również nikomu o znalezionym teście ciążowym i swoich podejrzeniach, że Monika spodziewa się dziecka. Czas szybko ucieka i do ceremonii zostaje już niecała godzina. Rachel wszelkimi sposobami próbuje opóźnić ślub, zagadując Monikę, która właśnie przygotowuje się do najważniejszego wydarzenia w jej życiu. Tymczasem, Joey błaga producentów filmu, by wypuścili go z planu nieco wcześniej, tak by mógł odprawić ceremonię ślubną dla Moniki i Chandlera. Ekipa jednak nie jest zbyt wyrozumiała i karze mu pozostać do końca zdjęć. A zdjęcia przeciągają się w nieskończoność, ponieważ główny aktor Richard Crosby pojawił się na planie nietrzeźwy i psuje każde ujęcie. W końcu Joey znajduje sposób na pijanego Richard i uwolniwszy się od niego, pędzi do hotelu, w którym ma odbyć się ceremonia ślubna Moniki i Chandlera. Ross i Phoebe odnajdują w końcu Chandlera, który - przerażony faktem zbliżającego się ślubu - zaszył się we własnym biurze. Z małymi trudnościami przyjaciele namawiają Chandlera, by pojechał z nimi do hotelu i przebrał się w garnitur ślubny. Na miejscu Chandler przez przypadek słyszy jak Phoebe I Rachel rozmawiają o ciąży Moniki. O dziwo wiadomość, że Monika rzekomo spodziewa się dziecka, Chandler przyjmuje z dużym spokojem i już bez wahania udaje się przed ołtarz, by pokazać Monice, że bardzo cieszy się, iż spodziewają się dziecka.

Przyjaciele: Ślub Moniki i Chandlera
Przyjaciele: Ślub Moniki i Chandlera

Odcinek 1, sezon 8

Przyjaciele: Phoebe jest w ciąży?
Przyjaciele: Phoebe jest w ciąży?
Trwa przyjęcie weselne Moniki i Chandlera. Chandler, chcąc zrobić przyjemność i niespodziankę Monice, przed weselem pobierał lekcje tańca. Niestety, mimo solidnego przygotowania, podczas uroczystości nie najlepiej wypada na parkiecie, który okazuje się zbyt śliski, przez co Chandler nie jest w stanie utrzymać równowagi w tańcu. Kiedy wszyscy goście się bawią, Ross próbuje poderwać uroczą blondynkę, Monę. Szybko jednak wpada we własne sidła. Jego małe oszustwo obraca się bowiem przeciwko niemu i zamiast usiąść przy stoliku z piękną nieznajomą, przychodzi mu towarzyszyć grupce rozwydrzonych dzieci. Tymczasem Joey zajęty jest „robieniem dobrego wrażenia” na znanym producencie broadwayowskim, Dennisie Phillipsie (Jim Piddock), który przyszedł na przyjęcie w towarzystwie matki Chandlera, Nory (w tej roli Morgan Fairchild). Aktor ma bowiem nadzieję na otrzymanie roli w jednym z jego przedstawień. Cała uroczystość zdominowana zostaje jednak przez jedną wiadomość, że Rachel jest w ciąży. Kiedy przyjaciółki Rachel dowiadują się, że ich koleżanka spodziewa się dziecka, za wszelką cenę pragną dowiedzieć się, kto jest ojcem. Rachel nie chce jednak tego ujawnić. Co gorsza nie jest nawet pewna czy chce urodzić to dziecko. Dopiero, kiedy ponawia test ciążowy, zdaje sobie sprawę, czego tak naprawę chce.

Przyjaciele w soboty i niedziele po 11:00 w Siódemce!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Wiza na miłość: Ayę dopada stres
Następny artykuł:

Wiza na miłość: Ayę dopada stres

tvnpix