Wiadomości

Powrót do listy

Przyjaciele: Monica i Chandler ukrywają swój związek. Najlepsze fragmenty 5 i 6 odcinka

 Przyjaciele: Monica i Chandler ukrywają swój związek. Najlepsze fragmenty 5 i 6 odcinka
Przyjaciele: Tak wygląda 9:00 
Monica i Chandler ukrywają swój związek. Joey odkrywa prawdę. Ross chce ratować swoją relację z Emily. "Przyjaciele" od poniedziałku do piątku o 18:00.

Odcinek 5

Ross informuje Rachel, że nie będą się mogli widywać, kiedy do Nowego Jorku przyjedzie Emily. Rachel obawia się, że teraz nie będzie mogła widywać się również z resztą przyjaciół. Ross zapewnia ją, że to on wycofa się z życia towarzyskiego i spotkań z przyjaciółmi. Chandler i Monika, zmęczeni ciągłym ukrywaniem przed przyjaciółmi swego związku, znajdują pretekst, żeby wyrwać się na weekend za miasto. Każde z nich tłumaczy się koniecznością nagłego wyjazdu w sprawach służbowych. W rzeczywistości spędzają weekend razem. Romantyczny wyjazd we dwoje nie przebiega jednak, tak jak go sobie wyobrażali. Zamiast cieszyć się swoim towarzystwem Monika i Chandler co chwila kłócą się ze sobą o jakieś drobnostki. Po powrocie do domu, Chandler martwi się, że ich związek może nie przetrwać. Monika przekonuje go jednak, że dorośli ludzie nie rozstają się z powodu jednej małej kłótni. Tymczasem Joey nabiera pewnych podejrzeń co do, rzekomo służbowego, wyjazdu Moniki oraz Chandlera i w końcu odkrywa prawdę. Przyjaciele błagają go, żeby nikomu nie mówił, o tym, że są parą.

Przyjaciele: Ważny pościg
Przyjaciele: Ważny pościg

Zostań w domu, bo Przyjaciele są w Siódemce! Pokaż, jak dzisiaj spotykacie się ze swoimi przyjaciółmi!

Odcinek 6

Przyjaciele: Niebezpieczeństwo w piwnicy
Przyjaciele: Niebezpieczeństwo w piwnicy

Emily, która chce, żeby Ross trzymał się od Rachel z daleka, robi wszystko, żeby jej mąż zapomniał o swojej byłej dziewczynie. Dzwoniąc jeszcze z Londynu, prosi go, aby przed jej przyjazdem pozbył się wszelkich przedmiotów, które mogą mu się z nią kojarzyć. Namawia go również, żeby wyprowadził się ze swojego obecnego mieszkania i przeniósł do nowego apartamentu, w którym będą mieszkać po jej przyjeździe. Ross, który ciągle liczy, że żona wybaczy mu jego przejęzyczenie podczas przysięgi ślubnej, grzecznie spełnia wszystkie jej prośby. Joey, który z trudem panuje nad swoimi emocjami, w końcu głośno wyznaje, co przyjaciele sądzą o postępowaniu Emily. Okazuje się, że wszyscy są zdanie, iż Emily nie ma prawa żądać od Rossa, aby ten przestał kontaktować się ze swoją zgraną paczką przyjaciół. Ross po początkowym niezadowoleniu, dochodzi do wniosku, że przyjaciele mają rację. Podczas rozmowy z Emily tłumaczy jej, że ich małżeństwo musi opierać się na zaufaniu i że nadal zamierza widywać się z Rachel. Emily wyznaje jednak, że nie ma już do niego zaufania. Tymczasem Monica i Rachel w piwnicy budynku, w którym mieszkają napotykają dziwie wyglądającego mężczyznę. Przerażone jego obecnością, próbują odstraszyć go sprayem na owady, po czym uciekają. Wkrótce okazuje się, że tajemniczy nieznajomy to ich nowy sąsiad, Danny Tyler, który dopiero co wrócił z dwumiesięcznego pobytu w Andach.

Przyjaciele: Futro Phoebe
Przyjaciele: Futro Phoebe

"Przyjaciele" od poniedziałku do piątku o 18:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Przyjaciele: Trojaczki pojawiają się na świecie! Najlepsze fragmenty 3 i 4 odcinka
Następny artykuł:

Przyjaciele: Trojaczki pojawiają się na świecie! Najlepsze fragmenty 3 i 4 odcinka

tvnpix