Wiadomości

Powrót do listy

Przyjaciele: Monica i Rachel chcą odzyskać mieszkanie. Najlepsze fragmenty 19 i 20 odcinka

Przyjaciele: Monica i Rachel chcą odzyskać mieszkanie. Najlepsze fragmenty 19 i 20 odcinka
Przyjaciele: Mecz czy mieszkanie?  
Monica i Rachel chcą za wszelką cenę odzyskać swoje dawne mieszkanie. Są w stanie zrobić niemal wszystko, by Chandler i Joey, pozwoli wrócić im do ich starego lokum.

Odcinek 19

Monica i Rachel chcą za wszelką cenę odzyskać swoje dawne mieszkanie. Są w stanie zrobić niemal wszystko, by Chandler i Joey, pozwoli wrócić im do ich starego lokum. Niestety przekonanie przyjaciół do ponownej zamiany nie przychodzi dziewczynom łatwo. Kiedy przekupstwo w postaci biletów na mecze Knicksów nie skutkuje, próbują wygrać jeszcze jeden zakład. Niestety raz jeszcze przegrywają, nie mają więc ani mieszkania, ani nawet biletów na Knicksów. Zdesperowane wykorzystują fakt, iż Joey i Chandler bawią się świetnie na meczu i bez ich zgody przeprowadzają się z powrotem do apartamentu Moniki. Tymczasem Ross, niezadowolony z faktu, że Emily będzie musiała niedługo wyjechać, postanawia poprosić ją, żeby wprowadziła się do jego mieszkania. Ostatecznie jednak prosi dziewczynę, aby... wyszła za niego za mąż. Emily przyjmuje oświadczyny. Przyjaciele z trudem ukrywają swoje zaskoczenie zaistniałą sytuacją. W największym szoku jest jednak Rachel.

PrzyjacielePrzyjaciele

Odcinek 20

Przyjaciele: Podwójna randka?
Przyjaciele: Podwójna randka?
Chandler, z trudem znoszący głośne chrapanie Joey’ego, wysyła przyjaciela do kliniki zajmującej się leczeniem tej przypadłości. Podczas wizyty w klinice, Chandler, który postanowił towarzyszyć Joey’mu, poznaje Marjorie – pacjentkę kliniki, która próbuje wyleczyć się z mówienia przez sen. Ross chce porozmawiać z Rachel o jej uczuciach, ona jednak udaje, że wszystko jest w porządku. Rachel z trudem jednak panuje nad swoimi emocjami, co odbija się na relacjach z Joshuą. Chłopak wystraszony jej zachowaniem, wycofuje się w końcu z tej znajomości. Monika odbiera suknie ślubną dla Emily i nie może się powstrzymać, żeby jej nie przymierzyć. Atmosfera ślubu udziela się również Phoebe i Rachel. Ross i Emily ustalają datę ślubu, do kórego, jak się okazuje, pozostał tylko miesiąc.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Przyjaciele: Darmowa telewizja dla dorosłych. Najlepsze fragmenty 17 i 18 odcinka
Następny artykuł:

Przyjaciele: Darmowa telewizja dla dorosłych. Najlepsze fragmenty 17 i 18 odcinka

tvnpix