Wiadomości

Powrót do listy

Przyjaciele: Monica zdradza sekret kobiet! Najlepsze fragmenty 11 i 12 odcinka

Przyjaciele: Monica zdradza sekret kobiet! Najlepsze fragmenty 11 i 12 odcinka
Przyjaciele: Sekret kobiet 
Rachel i Monica pomagają Chandlerowi. Phoebe chce urodzić dziecko swojemu bratu. Przyjaciele urządzają wielki quiz, w którym stawką jest mieszkanie dziewczyn!

Odcinek 11

Frank Jr., przyrodni brat Phoebe, w tajemnicy bierze ślub ze swoją starszą partnerką, Alice. Młode małżeństwo zwraca się wkrótce do Phoebe z prośbą, żeby została biologiczną matką ich dziecka. Phoebe ma jednak wątpliwości czy powinna urodzić dziecko swemu bratu. Prosi więc o radę swoją rodzoną matkę, a ona postanawia podarować córce szczeniaka i po trzech dniach go odebrać. Chce w ten sposób pokazać Phoebe jak trudno będzie jej się pogodzić z rozstaniem z kimś, kogo zdąży już pokochać. Tymczasem Ross załatwia Joey’emu pracę w charakterze przewodnika w muzeum. Na stołówce podczas obiadu Ross nie przysiada się jednak do przyjaciela, stosując się do panującej w muzeum zasady, że pracownicy naukowi nie jadają z obsługą muzeum. Joey czuje się tym bardzo zraniony, dlatego Ross postanawia wprowadzić na stołówce pewne zmiany… Chandler czuje się niepewnie w towarzystwie Kathy, wiedząc że to była dziewczyna Joey'a. Z pomocą przychodzą mu Rachel i Monika, do których zwraca się o radę.

Przyjaciele: Phoebe matką dzieci swojego brata
Przyjaciele: Phoebe matką dzieci swojego brata

Odcinek 12

Phoebe decyduje się urodzić dziecko swojemu przyrodniemu bratu i jego świeżo poślubionej żonie i poddaje się operacji sztucznego zapłodnienia. Presja jest o tyle duża, że Frank i Alice mają pieniądze na opłacenie tylko jednego takiego zabiegu. Monika i Rachel zakładają się z Chandlerem i Joey’em, że znają ich lepiej niż oni znają je. Aby rozstrzygnąć, która para przyjaciół rzeczywiście wie więcej na temat drugiej dwójki, organizują specjalny konkurs „wiedzowy”. Pytania do niego układa Ross. Stawka w konkursie jest duża. Jeśli dziewczyny wygrają, chłopcy będą musieli pożegnać się z kaczką i kurczakiem, jeśli zwycięzcami konkursu okażą się panowie, w nagrodę otrzymają mieszkanie Moniki i Rachel.

Przyjaciele: Jak dobrze Chandler i Joey znają Rachel?
Przyjaciele: Jak dobrze Chandler i Joey znają Rachel?

"Przyjaciele" od poniedziałku do piątku o 18:00.

Phoebe decyduje się urodzić dziecko swojemu przyrodniemu bratu i jego świeżo poślubionej żonie i poddaje się operacji sztucznego zapłodnienia. Presja jest o tyle duża, że Frank i Alice mają pieniądze na opłacenie tylko jednego takiego zabiegu. Monika i Rachel zakładają się z Chandlerem i Joey’em, że znają ich lepiej niż oni znają je. Aby rozstrzygnąć, która para przyjaciół rzeczywiście wie więcej na temat drugiej dwójki, organizują specjalny konkurs „wiedzowy”. Pytania do niego układa Ross. Stawka w konkursie jest duża. Jeśli dziewczyny wygrają, chłopcy będą musieli pożegnać się z kaczką i kurczakiem, jeśli zwycięzcami konkursu okażą się panowie, w nagrodę otrzymają mieszkanie Moniki i Rachel

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Robert Więckiewicz z domowego zacisza opowiada o swoich filmach
Następny artykuł:

Robert Więckiewicz z domowego zacisza opowiada o swoich filmach

tvnpix