Wiadomości

Przyjaciele: Ross nie jest zachwycony nową nianią!
Przyjaciele: Nowy śmieszny kolega Moniki 
Ross i Rachel szukają niani dla Emmy. Najlepszym kandydatem okazuje się wrażliwy Sandy. W życiu Phoebe ponownie pojawia się David.

Odcinek 6, sezon 9

Dwusetny odcinek serialu. Monika jest zachwycona swoją nową pracą oraz jednym z kolegów, który jej zdaniem jest najzabawniejszym mężczyzną, jakiego kiedykolwiek poznała. Chandler, który zawsze był dumny ze swojego wyjątkowego poczucia humoru, czuje się zagrożony nowym znajomym swojej żony. Kiedy Monika dowiaduje się o tym, próbuje przekonać męża, że nie ma on powodów, do bycia zazdrosnym. Rachel i Ross intensywnie poszukują niani dla małej Emmy. Niestety żadna z kandydatek nie wydaje im się naprawdę dobra. W końcu w ich mieszkaniu pojawia się idealny, zdaniem Rachel, kandydat - Sandy (w tej roli gościnie występuje FREDDIE PRINZE, JR. - "Scooby Doo," "I Know What You Did Last Summer"). Mężczyzna jest doświadczony w opiece nad dziećmi i bardzo wrażliwy. Ross uważa jednak, że Sandy jest zbyt wrażliwy i próbuje przekonać Rachel, by pozbyła się go. Znajomość Phoebe i Mike’a (w tej roli gościnie występuje PAUL RUDD) staje się coraz bardziej poważna. Mike wręcza Phoebe klucz do swojego mieszkania, a ona odwdzięcza mu się tym samym. Wkrótce później Phoebe odwiedza niespodziewanie jej stary znajomy, David (w tej roli gościnie występuje HANK AZARIA). Phoebe okłamuj go, że nie spotyka się obecnie z żadnym mężczyzną i umawia na randkę...

Przyjaciele: Ross chce zwolnić Sandy
Przyjaciele: Ross chce zwolnić Sandy

Odcinek 7, sezon 9

Joey zastanawia się, w co zainwestować zarobione pieniądze. Monika sugeruje, aby zainteresował się rynkiem nieruchomości. Okazuje się, że były partner Moniki, Richard, właśnie sprzedaje swój apartament. Chandler i Joey udają się do mieszkania, żeby obejrzeć lokal. Na miejscu znajdują kasetę video podpisaną imieniem Monika. Przyjaciele podejrzewają, że Richard uwiecznił na taśmie miłosne uniesienia z czasów, kiedy on i obecna żona Chandlera byli razem. Tymczasem, Ross przypadkowo odkrywa, że podśpiewując kontrowersyjną piosenkę "Baby Got Back" wywołuje u Emmy śmiech. Kiedy Rachel się o tym dowiaduje, jest oburzona, że Ross wyśpiewuje ich córce takie sprośne teksty. Wkrótce jednak, chcąc zobaczyć uśmiech na twarzy swojego dziecka, sama ucieka się do śpiewania "Baby Got Back". Phoebe wybiera się na kolację z Mike’iem (w tej roli gościnie występuje PAUL RUDD), podczas której po raz pierwszy pozna jego rodziców. Niestety chcąc przypodobać się rodzinie narzeczonego zaczyna dziwnie się zachowywać, przez co kompletnie zniechęca rodziców Mike’a do siebie.

Przyjaciele: Nieodpowiednia piosenka dla dziecka
Przyjaciele: Nieodpowiednia piosenka dla dziecka

Przyjaciele w soboty i niedziele po 11:00!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Wasze ukochane seriale z prapremierowymi odcinkami jeszcze w wakacje
Następny artykuł:

Wasze ukochane seriale z prapremierowymi odcinkami jeszcze w wakacje

tvnpix