Wiadomości

Przyjaciele: Najlepsze fragmenty odcinków z 6 sezonu
Przyjaciele: Ross i siostra Rachel 
Rachel jest zazdrosna o swoją siostrę. Przyjaciele zastanawiają się, jak wyglądałby ich świat, gdyby ich losy potoczyły się inaczej.

Odcinek 14, sezon 6

Zazdrosna Rachel zmusza Rossa, by odwołał kolację, na którą zaprosił jej siostrę Jill. Tymczasem Monika, Phoebe i Joey odkrywają, że Chandler nie potrafi płakać. Przyjaciele zarzucają mu, że jest niczym robot, równie niewzruszony i nieulegający żadnym emocjom. W tym samym czasie Phoebe odkrywa, że jej siostra Urszula jest gwiazdą porno i używa jako pseudonimu jej imienia.

Odcinek 15, sezon 6

Cz. 1. Przyjaciele zastanawiają się, jak wyglądałby teraz ich życie, gdyby pewne wydarzenia potoczyły się nieco inaczej niż w rzeczywistości. Rachel próbuje sobie wyobrazić, co by było, gdyby jednak wyszła za mąż za swojego, wiecznie flirtującego, narzeczonego, Barry'ego? Ross zastanawia się jak wyglądałoby jego życie u boku Carol (JANE SIBBETT), jeśli by się z nią nie rozwiódł. Tymczasem Joey zastanawia się czy zostałby wielką gwiazdę, gdyby dalej grał w jednym z najpopularniejszych seriali. Wszyscy próbują również odpowiedzieć sobie na pytanie jak potoczyłoby się życie Moniki gdyby nie schudła i co by było gdyby Chandler rzucił swoją pracę i został asystentem Joey’a, a Phoebe maklerem giełdowym.

Przyjaciele: Barry i Mindy rozwodzą się
Przyjaciele: Barry i Mindy rozwodzą się

Odcinek 16, sezon 6

Cz. 2 Przyjaciele zastanawiają się, jak wyglądałby teraz ich życie, gdyby pewne wydarzenia potoczyły się nieco inaczej niż w rzeczywistości. Rachel próbuje sobie wyobrazić, co by było, gdyby jednak wyszła za mąż za swojego, wiecznie flirtującego, narzeczonego, Barry'ego? Ross zastanawia się jak wyglądałoby jego życie u boku Carol (JANE SIBBETT), jeśli by się z nią nie rozwiódł. Tymczasem Joey zastanawia się czy zostałby wielką gwiazdę, gdyby dalej grał w jednym z najpopularniejszych seriali. Wszyscy próbują również odpowiedzieć sobie na pytanie jak potoczyłoby się życie Moniki gdyby nie schudła i co by było gdyby Chandler rzucił swoją pracę i został asystentem Joey’a, a Phoebe maklerem giełdowym.

Przyjaciele: Alternatywna historia
Przyjaciele: Alternatywna historia

Odcinek 17, sezon 6

Phoebe i Rachel zapisują się na lekcje samoobrony. Ross, który przez jakiś czas studiował karate, postanawia przekazać im kilka cennych wskazówek. Szczególną uwagę zwraca im na konieczności przewidywania czyhających na nie niebezpieczeństw czyli na tak zwane Unagi. Kiedy Ross, chcąc zademonstrować przyjaciółkom na czym polega Unagi, kilkakrotnie próbuje je nastraszyć, Phoebe i Rachel postanawiają się na nim odegrać i schwyciwszy go, praktykują na nim wyuczone chwyty samoobrony. Tymczasem Joey angażuje aktora-sobowtóra w nadziei, że jako bracia bliźniacy wezmą udział w eksperymencie medycznym i zainkasują 2000 dolarów.

Przyjaciele: Joey i pieniądze
Przyjaciele: Joey i pieniądze

Odcinek 18, sezon 6

Kiedy Rachel i Phoebe są na mieście w ich mieszkaniu wybucha pożar. W wyniku ognia cały apartament zostaje doszczętnie zniszczony, przez co dziewczyny są zmuszone zamieszkać na jakiś czas w innym miejscu. Z pomocą przyjaciółkom przychodzą Monika i Joey, którzy proponują ulokować po jednej z nich u siebie. Kiedy jeden ze strażaków sugeruje, że pożar w mieszkaniu spowodowały świece używane przez Pheobe, Rachel wymusza na przyjaciółce zgodę, żeby to ona zamieszkała u Joey’a, podczas gdy Rachel zatrzyma się w wygodnym mieszkanku Moniki. Wkrótce jednak okazuje się, że to nie świece, a elektryczna prostownica do włosów, której używa Rachel, spowodowała pożar. Rachel jest więc zmuszona zamienić się z Phoebe na lokale. Po kilku dniach Phoebe żałuje jednak swojej wyprowadzki od Joey’ego, u którego miała święty spokój. Zmęczona nadmierną pedantycznością Moniki, Pheobe chce ponownie zamienić się z Rachel. Rachel jednak jest zachwycona swobodą, jaka panuje w mieszkaniu Joey’ego i nie zamierza już więcej się przenosić.

Przyjaciele: Opinia studentki
Przyjaciele: Opinia studentki

Przyjaciele w Siódemce w soboty i niedziele o 11:05!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Przyjaciele: Najlepsze fragmenty odcinków
Następny artykuł:

Przyjaciele: Najlepsze fragmenty odcinków

tvnpix