Wiadomości

Przyjaciele: Coraz bliżej rozwiązania
Przyjaciele: Ross idzie na randkę? 
Coraz bliżej poród Rachel. Ross poznaje nową dziewczynę. Joey jest wdzięczny Chandlerowi za wsparcie w rozwoju kariery aktorskiej.

Odcinek 21, sezon 8

Potrawy serwowane przez Monikę w jej restauracji zostają ostro skrytykowane w jednej z lokalnych gazet. Zdeterminowana, by przekonać recenzenta do zmiany swojej opinii Monika udaje się do niego wraz z przygotowaną przez siebie potrawą. Niestety po spróbowaniu po raz drugi jej zupy, mężczyzna podtrzymuje niepochlebną opinię. Niepocieszona Monika przez przypadek trafia na seminarium z podstaw gotowania, gdzie zostaje okrzyknięta kulinarnym geniuszem. Tymczasem zbliża się termin porodu i Rachel zaczyna powoli szaleć. Przerażona tym, jak niewiele już czasu jej zostało, zmusza Rossa do pośpiesznych zakupów dla dziecka. W sklepie, ku olbrzymiej irytacji Rachel, Ross flirtuje ze sprzedawczynią, Katią (w tej roli Rena Sofer - „ General Hospital”) i w końcu umawia się z nią na randkę. Początkowo Rachel udaje, że nie ma nic przeciwko. Kiedy jednak Ross wraca ze spotkania z Katią, zazdrosna o niego Rachel, oznajmia mu, iż nie życzy sobie, by przyjaciel umawiał się z kobietami. Chandler przygotowuje się do ważnej rozmowy o pracę. Jeśli dobrze wypadnie może zostać wiceprezesem firmy zajmującej się przetwarzaniem danych. Chandler obawia się jednak, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej może zgubić go jego dziwaczne poczucie humoru. Phoebe próbuje przećwiczyć z nim scenariusz takiej rozmowy, zwracając uwagę na błędy, jakie popełnia.

Przyjaciele: Zła recenzja restauracji Moniki
Przyjaciele: Zła recenzja restauracji Moniki

Odcinek 22, sezon 8

Przyjaciele: Rachel chce już urodzić
Przyjaciele: Rachel chce już urodzić
Termin porodu Rachel się opóźnia, a ból przybiera na sile, przez co Rachel staje się coraz bardziej nieznośna. Kiedy Ross i Rachel odwiedzają lekarza, podpytują specjalistę o sposoby na przyspieszenie porodu. Okazuje się, że jest kilka sprawdzonych metod, ale zdecydowanie najskuteczniejszą ze wszystkich jest... uprawianie seksu. Rachel i Ross postanawiają wypróbować wszystkie zalecone sposoby na przyspieszenia narodzin dziecka, poza tą ostatnią. Kiedy jednak nic nie skutkuje, poważnie zastanawiają się nad tą sprawdzoną metodą. Tymczasem Monika i Phoebe robią zakład o to, która z nich lepiej wytypuje termin narodzin dziecka Rachel. Zbliża się premiera najnowszej produkcji, w której występuje Joey. Aktor może wziąć na uroczystą galę tylko jedną osobę i wybiera Chandlera. Joey czuje się wobec niego zobowiązany, za to że przyjaciel wspierał go przez te wszytskie lata. Niestety, Chandler zasypia podczas projekcji filmu, narażając się tym samym na gniew przyjaciela.

Przyjaciele: Joey wdzięczny Chandlerowi
Przyjaciele: Joey wdzięczny Chandlerowi

Przyjaciele w soboty i niedziele po 11:00!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Wiza na miłość: Cassia pojawia się na lotnisku. Najlepsze fragmenty 4. odcinka
Następny artykuł:

Wiza na miłość: Cassia pojawia się na lotnisku. Najlepsze fragmenty 4. odcinka

tvnpix