Wiadomości

Powrót do listy

Przyjaciele: Roos i Rachel biorą ślub w Las Vegas! Zobacz fragmenty odcinków

 Przyjaciele: Roos i Rachel biorą ślub w Las Vegas! Zobacz fragmenty odcinków
Przyjaciele: Rachel i Ross w Las Vegas 
Przyjaciele jadą do Las Vegas, by odwiedzić pracującego Joey'a. Ross i Rachel spędzają ze sobą czas, co kończy się szybkim ślubem. Monica i Chandler myślą o wspólnym mieszkaniu.

Odcinek 24, sezon 5

Przyjaciele dalej bawią się w Las Vegas. Joey zapomina o filmie, w którym miał zagrać główną rolę, kiedy odkrywa w kasynie krupiera o identycznych dłoniach jak jego. Przekonany, że ten niezwykły zbieg okoliczności, może przynieść obu mężczyznom sławę i pieniądze, Joey próbuje nawiązać bliższy kontakt z krupierem. Niestety staje się tak dokuczliwy, że w końcu zostaje wyrzucony z kasyna. Tymczasem Rachel odkrywa, że Ross w samolocie, w czasie gdy ona spała, namalował flamastrem na jej twarzy wąsy i kozią bródkę. Niestety Ross, który sądził, że udało mu się wymyślić zabawny dowcip, nie zdawał sobie sprawy, że flamaster jest niezmywalny. Mając wyrzuty sumienia, mężczyzna postanawia zostać z Rachel w pokoju hotelowym, kiedy ta wstydzi się wyjść z pomalowaną twarzą na zewnątrz. W końcu, kiedy oboje mają dość przebywania w ciągłym zamknięciu, Ross zgadza się, żeby Rachel również i jemu pomalowała twarz flamastrem, po czym udekorowani podobnymi rysunkami i dobrze już wstawieni wychodzą z hotelu...

Zostań w domu, bo Przyjaciele są w Siódemce! Pokaż, jak dzisiaj spotykacie się ze swoimi przyjaciółmi!

Odcinek 1, sezon 6

Po powrocie z Las Vegas do Nowego Jorku, Chandler i Monica odkrywają, że oboje nie są do końca przekonani czy rzeczywiście powinni wziąć ślub. W końcu ustalają, że na razie jedynie zamieszkają razem, co i tak jest bardzo dużym krokiem na przód. Tymczasem Ross okłamuje Rachel, twierdząc iż anulował ich małżeństwo.

Przyjaciele: Co to był za ślub!
Przyjaciele: Co to był za ślub!

Odcinek 2, sezon 6

Joey nie potrafi pogodzić się z myślą, że Chandler zamierza wyprowadzić się z ich apartamentu i zamieszkać z Moniką. Tymczasem Rachel wydaje się w ogóle niewzruszona faktem, że w związku z przeprowadzką Chandlera będzie musiała wyprowadzić się z mieszkania Moniki. Obojętność przyjaciółki bardzo dziwi Monikę, która nie może zrozumieć, czemu Rachel nie jest przykro, że już wkrótce nie będą razem mieszkać. W końcu Rachel przyznaje, że tak naprawdę nie wierzy w to, iż Monika i Chandler rzeczywiście zamieszkają razem. Kiedy Monika zapewnia Rachel, że sprawa jest już postanowiona i nic w tej kwestii już się nie zmieni, Rachel jest niepocieszona. Phoebe odkrywa, że Ross wcale nie anulował swojego małżeństwa z Rachel. Przyjaciółka uważa, że powinien szybko dokonać unieważnienia, a jeśli nie chce tego zrobić, to oznacza to, że ciągle jest zakochany w Rachel. Ross próbuje zaprzeczać, ale czym bardziej się wypiera, tym bardziej wydaje się, że Pheobe może mieć rację.

Przyjaciele: Unieważnienie ślubu
Przyjaciele: Unieważnienie ślubu

"Przyjaciele" w Siódemce w soboty i niedziele o 11:10!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
22 maja: Człowiek z blizną
Następny artykuł:

22 maja: Człowiek z blizną

tvnpix