Wiadomości

Powrót do listy

Przyjaciele: Ross dowiaduje się prawdy. Najlepsze fragmenty 15, 16 i 17 odcinka

Przyjaciele: Ross dowiaduje się prawdy. Najlepsze fragmenty 15, 16 i 17 odcinka
Przyjaciele: Ross dowiaduje się o Monice i Chandlerze 
Prawda o Monice i Chandlerze wychodzi na jaw. Ross wprowadza się do mieszkania naprzeciwko. Rachel ma rozmowę o nową pracę.

 

Odcinek 15

Ross, który właśnie wprowadził się do nowego apartamentu, postanawia zaprzyjaźnić się z nowymi sąsiadami. Niestety oni nie mają ochoty na bliższy kontakt z Rossem, po tym jak odmówił on dołożenia się do prezentu dla jednego z sąsiadów, który przechodzi właśnie na emeryturę. Aby poprawić relacje z mieszkańcami budynku Ross wyprawia dla nich specjalne przyjęcie. Niestety nikt się na nim nie zjawia. Joey tymczasem próbuje wyplątać się ze związku z Katie (Soleil Moon Frye - "Punky Brewster"), dziewczyną która w bardzo dziwny sposób okazuje swoją radość - za każdym razem, gdy uzna jakiś komentarz za zabawny, uderza go z całej siły w ramię.

Przyjaciele: Impreza Rossa
Przyjaciele: Impreza Rossa

Odcinek 16

Przyjaciele: Romantycy
Przyjaciele: Romantycy
Joey jest przekonany, że zakochał się w Monice, a wszystko z powodu snu, w którym to on – zamiast Chandlera - był jej chłopakiem. Początkowo Joey próbuje nie dopuszczać do siebie myśli, że mógł się zakochać w dziewczynie najlepszego kolegi, ale po jakimś czasie nie wytrzymuje i zwierza się Monice ze swojego dziwnego snu. Przyjaciółka, rozbawiona podejrzeniami Joey’ego, przekonuje go, że tak naprawdę nie jest on wcale w niej zakochany, a jedynie podświadomie marzy o poważnym związku, zbudowanym na przyjaźni i zaufaniu – takim jaki łączy ją i Chandlera. Przekonany o słuszności tej tezy, Joey postanawia zachęcić Rachel, żeby się z nim spotykała. Niestety Rachel nie jest zainteresowana. Wobec jej odmowy, Joey postanawia poszukać szczęścia gdzie indziej… Wkrótce okazuje się, że mężczyzna poszukujący stałej partnerki w oczach samotnych kobiet jest bardzo atrakcyjny! Rachel zgadza się pomóc Rossowi przy zakupie nowej kanapy. Niestety wniesienie jej do domu okazuje się dość skomplikowanym zadaniem dla dwojga…

Przyjaciele: Rozmowa o pracę
Przyjaciele: Rozmowa o pracę

Zostań w domu, bo Przyjaciele są w Siódemce! Pokaż, jak dzisiaj spotykacie się ze swoimi przyjaciółmi!

Odcinek 17

Rachel ubiega się o pracę w popularnym domu mody Ralpha Laurena. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej Rachel niespodziewanie – również dla samej siebie – całuje w policzek przeprowadzającego z nią rozmowę pana Zelnera (w tej roli gościnnie występuje Steve Ireland), kiedy ten nachyla się w jej stronę, żeby otworzyć jej drzwi wejściowe do jego biura. Rachel obawia się, że ten niespodziewany pocałunek może przekreślić jej szanse na pracę. Podczas drugiej rozmowy z panem Zelnerem Rachel postanawia kontrolować każdy swój ruch. Gubi ją jednak atrament na ustach, którym się pobrudziła, ale jeszcze tego nie zauważyła. Kiedy pan Zelner dyskretnie próbuje pokazać kobiecie, że jej usta są pobrudzone, Rachel źle interpretuje jego intencje i ostentacyjnie oznajmia, iż nie zamierza spełnić jego oczekiwań i nie będzie zdobywać pozycji poprzez łóżko. Kiedy zdaje sobie sprawę z nieporozumienia, po raz trzeci udaje się do biura Zelnera i stara się wyjaśnić swoje dziwne zachowanie. W końcu dostaje wymarzoną pracę.

Przyjaciele: Ross flirtuje
Przyjaciele: Ross flirtuje

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
17 maja: Interstellar
Następny artykuł:

17 maja: Interstellar

tvnpix