Wiadomości

Powrót do listy

Przyjaciele: Ross wprowadza się do Joey'a i Chandlera. Najlepsze fragmenty 7 i 8 odcinka

Przyjaciele: Ross wprowadza się do Joey'a i Chandlera. Najlepsze fragmenty 7 i 8 odcinka
Przyjaciele: Ross przeżywa kryzys 
Ross i Emily się rozwodzą. Chandler i Joey przyjmują przyjaciela pod swój dach. Phoebe poznaje Larry'ego. Przyjaciele wspominają Święta Dziękczynienia.

Odcinek 7

Ross i Emily się rozwodzą. Kuzyn Emily, od którego Ross miał wynajmować mieszkanie, każe mu się wyprowadzić. Ross zamieszkuje więc tymczasowo z Joeyem i Chandlerem. Wkrótce okazuje się, że Ross jest bardzo uciążliwym współlokatorem. Jego nawyki do tego stopnia denerwują Joeya i Chandlera, że przyjaciele postanawiają się go pozbyć. Żeby zachować twarz postanawiają jednak tak wszystko rozegrać, żeby Ross sam zaproponował, że się od nich wyprowadzi. Niestety Ross odkrywa ich plan i zawstydzeni swoim zachowaniem przyjaciele pozwalają mu zostać w ich apartamencie. Tymczasem Phoebe spotyka się z inspektorem nadzorującym prace w restauracjach. Początkowo jego funkcja, umożliwiająca mu zamykanie lokali gastornomicznych, bardzo jej imponuje. Z czasem jednak, kiedy okazuje się, że przez nadgorliwość Larry’ego przyjaciele nie mają już gdzie jadać, Phoebe zmienia o nim zdanie.

Przyjaciele: Uciszanie przez Rossa
Przyjaciele: Uciszanie przez Rossa

Zostań w domu, bo Przyjaciele są w Siódemce! Pokaż, jak dzisiaj spotykacie się ze swoimi przyjaciółmi!

Odcinek 8

Przyjaciele: Świąteczne wspomnienia
Przyjaciele: Świąteczne wspomnienia
Jest Święto Dziękczynienia. Przyjaciele po zjedzeniu obfitego posiłku, przygotowanego przez Monikę, wspominają swoje najlepsze i najgorsze przeżycia związane z tym świętem. Chandler przypomina sobie jak podczas jednego ze świąt jego ojciec, który odkrył w sobie skłonności homoseksualne, zostawił jego matkę, Norę Bing. Phoebe natomiast przenosi się w Święta Dziękczynienia ze swojego poprzedniego życia, kiedy to była pielęgniarką pomagającą ofiarom wojny secesyjnej. Najgorsze wspomnienia ma jednak Monika, która w święta 1987 roku przez przypadek usłyszała jak nastoletni wówczas Chandler powiedział o niej, że jest gruba. W następne święta Monika była już znacznie szczuplejsza i postanowiła zemścić się na Chandlerze. Zemsta okazała się dla nastolatka bardzo dotkliwa, plan Moniki bowiem wymknął się jej lekko spod kontroli… Dorosły już Chandler przeprasza Monikę za swój niewyparzony język, a wkrótce potem po raz pierwszy wyznaje jej, że ją kocha.

 

"Przyjaciele" od poniedziałku do piątku o 18:00 w Siódemce!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
5 maja: Okrucieństwo nie do przyjęcia
Następny artykuł:

5 maja: Okrucieństwo nie do przyjęcia

tvnpix