Wiadomości

Powrót do listy

Przyjaciele: Chandler i Monica przygotowują kolację z okazji Święta Dziękczynienia

Przyjaciele: Chandler i Monica przygotowują kolację z okazji Święta Dziękczynienia
Przyjaciele: Święte Dziękczynienia 
Zbliża się Święto Dziękczynienia. Monika i Chandler przygotowują uroczystą kolację dla przyjaciół. Rachel i Phoebe umawiają się na wspólne wyjście wieczorem.

Odcinek 8, sezon 9

Zbliża się Święto Dziękczynienia. Monika i Chandler przygotowują uroczystą kolację dla przyjaciół. Chandler proponuje, żeby z tej okazji nakryli stół cenną porcelaną ślubną. Monika obawia się jednak, że komplet może zostać potłuczony. Tymczasem Rachel odwiedza jej niesforna siostra, Amy (w tej roli gościnnie występuje Christina Applegate). Podczas wspólnej świątecznej kolacji Amy jest nazbyt szczera, przez co obraża niemal wszystkich przyjaciół swojej siostry, psując przyjaciołom dobry nastrój. Przy okazji dowiaduje się również, że Rachel i Ross, w razie swojej śmierci, chcieliby, aby ich dzieckiem zajęli się Monika i Chandler. Informacja ta całkowicie wyprowadza ją z równowagi, ponieważ Amy liczyła, że to ona zaopiekuje się małą Emmą. Joey zapomina, że miał się pojawić na transmitowanej w telewizji paradzie z okazji Święta Dziękczynienia.

Odcinek 9, sezon 9

Przyjaciele: Mecz czy wieczór z żoną?
Przyjaciele: Mecz czy wieczór z żoną?
Rachel i Phoebe umawiają się na wspólne wyjście wieczorem. W restauracji Rachel impulsywnie podaje swój numer telefonu dopiero co poznanemu przystojniakowi. Po powrocie do domu Rachel ma wyrzuty sumienia i nie chce, żeby Ross odebrał telefon, kiedy zadzwoni do niej nieznajomy. Podczas gdy przyjaciółki świetnie bawią się na mieście, Ross spędza wieczór z Mike’iem (w tej roli gościnnie występuje Paul Rudd), narzeczonym Phoebe. Niestety rozmowa im się wyjątkowo nie klei i obaj dochodzą do wniosku, że nie będą kontynuować wspólnych spotkań. Tymczasem Joey oferuje Chanlderowi bezpłatne bilety namecz basketballa. Chandler bardzo chciałby wybrać się na mecz z Joey’em, ale niestety po rozmowie z żoną musi odmówić przyjacielowi. Nie chce jednak go zranić, dlatego okłamuje go, że nie może wyrwać się z Tulsy na najbliższy weekend. Joey widząc, że w mieszkaniu Moniki i Chandlera jest ktoś poza panią domu, podejrzewa, że Monika, korzystając z nieobecności męża, go zdradza.

Przyjaciele: Męski wieczór Rossa i Mike'a
Przyjaciele: Męski wieczór Rossa i Mike'a

Przyjaciele w soboty i niedziele po 11:00!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Przyjaciele: Ross nie jest zachwycony nową nianią!
Następny artykuł:

Przyjaciele: Ross nie jest zachwycony nową nianią!

tvnpix