Wiadomości

Przyjaciele: London calling! Najlepsze fragmenty 23 i 24 odcinka
Przyjaciele: London calling! 
Przyjaciele wyruszają do Londynu. Phoebe musi zostać w Nowym Jorku. Towarzystwa dotrzymuje jej Rachel. Czy sama wkrótce wyruszy za ocean?

Odcinek 23

Ross, Monica, Joey i Chandler wylatują do Londynu. Będąca w zaawansowanej ciąży Phoebe musi niestety zostać w domu. Rachel, która nie chce uczestniczyć w ślubie Rossa, zostaje razem z nią. Przybywszy do Londynu Joey i Chandler wybierają się na zwiedzanie miasta. Tymczasem Emily martwi się przygotowaniami do ślubu. Jego losy wydają się niepewne. Okazuje się bowiem, że w budynku, w którym miała odbyć się ceremonia, trwają prace rozbiórkowe. Monika proponuje, żeby przełożyć datę zaślubin, ale pomysł ten wprowadza tylko dodatkowe zamieszanie. Po chwilowym załamaniu Ross i Emily postanawiają trzymać się zaplanowanego terminu. Tymczasem Rachel walczy ze swoimi uczuciami do Rossa. Chcąc o wszystkim zapomnieć, udaje się na zakupy. To jednak nie skutkuje. Również pomoc Phoebe na niewiele się zdaje. W końcu Rachel postanawia pojechać do Londynu i powiedzieć Rossowi, co do niego czuje.

Zostań w domu, bo Przyjaciele są w Siódemce! Pokaż, jak dzisiaj spotykacie się ze swoimi przyjaciółmi!

Odcinek 24

Phoebe próbuje ostrzec przyjaciół o niespodziewanej wizycie w Londynie Rachel. Joey zaczyna tęsknić za domem. Szybko jednak zapomina o Nowym Jorku, kiedy poznaje przepiękną druhnę, Felicity. Rodzina Gellerów poznaje rodziców panny młodej. Ojciec Rossa spiera się z ojcem Emily, co do kosztów przyjęcia weselnego. Okazuje się bowiem, że pan Waltham (Tom Conti) w koszty ślubu wlicza również remont domu. Po trudnym obiedzie przedweselnym pijani Chandler i Monica spędzają wspólnie noc. Rachel, która postanowiła polecieć do Londynu na ślub Rossa, zapomina zabrać ze sobą paszportu. W końcu jednak jakoś udaje jej się wsiąść na pokład samolotu. W dniu wesela Joey, Chandler i Monica wypatrują Rachel. Ta jednak wślizguje się do kościoła niepostrzeżenie, wykorzystując fakt, iż Joey jest zajęty rozmową z Felicity. Ross jest zaskoczony obecnością Rachel, ona postanawia jednak nie mówić przyjacielowi o swoich uczuciach do niego. Tymczasem w trakcie ceremonii ślubnej, podczas przysięgi małżeńskiej Ross zamiast wymówić imię Emily omyłkowo wymawia imię Rachel.

Przyjaciele: Remont domu w cenie wesela
Przyjaciele: Remont domu w cenie wesela

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 Przyjaciele: Chandler i Joey wejdą na Everest? Najlepsze fragmenty 21 i 22 odcinka
Następny artykuł:

Przyjaciele: Chandler i Joey wejdą na Everest? Najlepsze fragmenty 21 i 22 odcinka

tvnpix