Wiadomości

Przyjaciele: Przyjęcie rodziców Rossa i Moniki
Przyjaciele: Phoebe ma chłopaka 
Phoebe ma nowego chłopaka. Przyjaciele nie pałają do niego sympatią. Czy Alan zdobędzie ich serca?

Odcinek 18, sezon 8

Państwo Geller, rodzice Moniki i Rossa, obchodzą trzydziestą piątą rocznicę ślubu. Z tej okazji, jak co roku, odbywa się specjalne przyjęcie jubileuszowe. I jak co roku Ross zamierza przygotować wzruszającą przemowę na cześć rodziców. Zazdrosna o specjalne względy, jakim u rodziców cieszy się jej brat, Monika nalega, żeby w tym roku, to jednak ona przygotowała tę tradycyjną jubileuszową przemowę. Ross, choć nie do końca przekonany, co do tego pomysłu, ulega tej prośbie. Wkrótce jednak okazuje się, że był to błąd, ponieważ Monika nie potrafi się odpowiednio wysłowić podczas wznoszenia toastu. Sytuację ratuje Ross, który jak zwykle wygłasza przepiękną przemowę. Phoebe pojawia się na przyjęciu w towarzystwie swojego aktualnego chłopaka, Parkera (w tej roli gościnnie występuje gwiazdor, Alec Baldwin – „Pearl Harbor”). Parker to typ wylewnego optymisty, który entuzjazmuje się dosłownie wszystkim, co go otacza. Jest zachwycony nawet tym, co innych ludzi zwykle doprowadza do szaleństwa. Początkowo Phoebe cierpliwie znosi jego osobliwe zachowanie, wierzy bowiem, że Parker jest wywróżonym wcześniej z fusów, mężczyzną jej życia, w końcu jednak zaczyna tracić do niego cierpliwość. Ross nie kryje swojej dezaprobaty, kiedy rodzice, Jack i Judy proszą jego oraz ciężarną Rachel, by udawali małżeństwo po to, żeby zapobiec potencjalnemu skandalowi.

Przyjaciele: Przemówienie Moniki
Przyjaciele: Przemówienie Moniki

Odcinek 19, sezon 8

Przyjaciele: Joey jest w krzyżówce!
Przyjaciele: Joey jest w krzyżówce!
Joey powrócił do obsady serialu „Days of Our Lives” i jest zachwycony tym, że jego nazwisko zostaje wykorzystane w krzyżówce w popularnym magazynie „Soap Opera Digest crossword puzzle”. Aktor nie chce jednak zgodzić się, by tytuł ten przedstawił na swoich łamach jego sylwetkę. Ostatni wywiad Joey’a wpędził go bowiem w duże kłopoty. Przez swoją nadmierną szczerość w rozmowie z dziennikarzem, został on wyłączony z obsady serialu. Rachel, która bardzo chciałaby zobaczyć własne imię wydrukowane w magazynie, przekonuje Joey’ego, by ponownie rozważył propozycję udzielenia wywiadu i wspomniał w nim o Rachel. Joey daje się w końcu przekonać, upiera się jednak, by wszyscy jego przyjaciele byli obecni na spotkaniu z dziennikarzem i pilnowali, by znowu nie powiedział czegoś kontrowersyjnego. Przyjaciele przypominają sobie rózne momenty z przeszłości,kiedy Joey wykazał się wyjątkową niedyskretnością. W epizodzie gościnnie występuje Sasha Alexander („Presidio Med.”, „Dawson’s Creek”).

Odcinek 20, sezon 8

Przyjaciele: Phoebe i Monica organizują babyshower
Przyjaciele: Phoebe i Monica organizują babyshower
Monika i Phoebe postanawiają zorganizować specjalne przyjęcie na cześć mającego się narodzić dziecka Rachel. Niestety przyjaciółki zapominają zaprosić na nie jednego z najważniejszych gości, Sandry (w tej roli gościnnie występuje Marlo Thomas -„That Girl”), mamy Rachel. Na szczęcie w ostatniej chwili Monice udaje się naprawić ten błąd, choć matka Rachel nie zamierza jej tak łatwo tego niedopatrzenia wybaczyć. Tymczasem podczas przyjęcia Rachel zaczyna panikować. Zdaje sobie ona bowiem sprawę, że jest kompletnie nieprzygotowana do opieki nad niemowlęciem. Widząc jej przerażenie matka Rachel proponuje córce, że zamieszka z nią na kilka tygodni i pomoże przy dziecku. Niechętnie i nie konsultując swej decyzji z Rossem, Rachel przystaje na propozycję matki. Kiedy Ross się o wszystkim dowiaduje jest za tym, by jak najszybciej odprawić Sandrę do domu. Nie jest to łatwe, w końcu jednak przekonuje panie, że to on się wszystkim zajmie. Tymczasem Joey ma prowadzić nowy, niezwykle skomplikowany teleturniej Bamboozle. W przygotowaniach do nowej dla niego roli prowadzącego program, pomagają mu Chandler i Ross. Testowanie nowego teleturnieju początkowo wydaje się bardzo miłą zabawą, szybko jednak przeradza się we wściekłą rywalizację.

Przyjaciele: Mama Rachel
Przyjaciele: Mama Rachel

Przyjaciele w soboty i niedziele po 11:00!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Przyjaciele: Joey zakochany w Rachel!
Następny artykuł:

Przyjaciele: Joey zakochany w Rachel!

tvnpix