Wiadomości

Robert Więckiewicz z domowego zacisza opowiada o swoich filmach
Robert Więckiewicz w Dzień Dobry TVN 
Robert Więckiewicz w rozmowie z Kingą Burzyńską w "Dzień Dobry TVN" wspomina pracę na planie filmów Pieniądze to nie wszystko, Lejdis, Ile waży koń trojański i Ziarno prawdy, które pojawią się na naszej antenie.

Kinga Burzyńska w "Dzień Dobry TVN" miała wyjątkową okazję porozmawiać z Robertem Więckiewiczem, który czas kwarantanny spędza w domowy zaciszu. Dziennikarka spotkała się z aktorem z okazji emisji na naszej antenie filmów z jego udziałem.

 

Poniedziałki z Robertem Więckiewiczem tylko w Siódemce

Robert Więckiewicz wspominał współpracę z Juliuszem Machulskim na planie "Pieniądze to nie wszystko", gdzie zdecydował na ryzykowne kaskaderskie wyczyny.

"Po raz pierwszy spotkaliśmy się na planie. Okazało się, że to był bardzo szczęśliwy moment. Od tego czasu zaczęła się nasza współpraca i zacząłem coraz więcej grać w filmach" - wspomina pracę z reżyserem.

Aktor podkreślił również, że trzy z prezentowanych przez nas filmów są komediami:

"Cieszę się, że akurat te trzy filmy będą pokazane. To lekki repertuar, to komedie i myślę, że w tych dziwnych czasach, w których przyszło nam życie, to jest potrzebne ludziom. Będziemy mieć trochę oddechu od tej codzienności".

Kwiecień z Robertem Więckiewiczem zakończymy filmem "Ziarno prawy". To już nieco bardziej mroczny repertuar, który został zrealizowany na podstawie prozy Zygmunta Miłoszewskiego.

Robert Więckiewicz w Siódemce
Robert Więckiewicz w Siódemce

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Siódemka z kolejnym rekordem!
Następny artykuł:

Siódemka z kolejnym rekordem!

tvnpix