Wiadomości

Sukces serialu Zakochani po uszy!
Zakochani po uszy"  
"Zakochani po uszy" to nowa telenowela, która gościła na antenie TVN7 od stycznia do maja br. Przed przerwą wakacyjną zostało wyemitowanych 77 odcinków. Produkcja może się pochwalić rzeszą wiernych fanów - średnia oglądalność wyniosła 435 tys.

Telenowela "Zakochani po uszy" opowiadająca o trójkącie miłosnym Asi, Piotrka i Sylwii zyskała rzeszę wiernych fanów, którzy niemal codziennie gromadzili się przed telewizorami. Dziękujemy wam za obecność, która przełożyła się na wysoką średnią oglądalność - 435 tys.

Serial na antenie TVN i TVN7

Początkowo serial był emitowany na dwóch kanałach - TVN i TVN7. Na antenie TVN "Zakochani po uszy" osiągnęli średnio 1,28 mln widzów, co przełożyło się na 9,30 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów. Od 18 lutego telenowela była nadawana już tylko w TVN7 od poniedziałku do czwartku. Średnia widownia wynosiła 488 tys., co dało 3,50 proc. udział w rynku.

Średnia widownia wszystkich odcinków „Zakochanych po uszy” w TVN7 wyniosła 435 tys. widzów.

"Zakochani po uszy" - satysfakcjonująca oglądalność

Twórcy "Zakochanych po uszy" mogą być zadowoleni z wyników, które osiągnęła ich produkcja.

Historia miłosnego trójkąta

Serial to historia pięknej, wakacyjnej miłości. Uczucia, które nieoczekiwanie przerwane, pozostawiło w sercach bohaterów trwały ślad. Gdy Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki? W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr).

Zakochani po uszy: Kiedy kolejne odcinki?
Następny artykuł:

Zakochani po uszy: Kiedy kolejne odcinki?

tvnpix