Wiadomości

Szkoła: Krótka lekcja tolerancji
Szkoła: Ania ma dwie mamy 
Ania jest nową uczennicą. Dziewczyna stresuje się, że nie zostanie zaakceptowana przez kolegów i koleżanki ze względu na swoją rodzinę. Jak zareagują uczniowie?

Nastolatkę wychowuje mama i jej partnerka. Kobiety są lesbijkami. Ania zmieniła szkołę, ponieważ w poprzedniej była z tego powodu wyśmiewana. Teraz nie chce, by ktokolwiek dowiedział się o jej sytuacji rodzinnej. Jak odnajdzie się w nowym środowisku?

SzkołaSzkoła

Nowy sezon serialu Szkoła w Siódemce

Uczniów podstawówki, wschodzące nowe gwiazdy serialu, Natana Glapińskiego, Maksa Deję i Krzysia Milana oraz pokonującą ich w grach komputerowych Marysię Celej spotkają nowe przygody.

Maturzyści staną przed poważnymi dylematami życiowymi – czy salon manicure to dobry pomysł na karierę? Jak połączyć naukę z wychowywaniem młodszego brata po ucieczce matki za granicę? Gdzie leży granica między imprezowym stylem życia a alkoholizmem?

Nasza szkoła to pole nieustających walk, dowiemy się zatem kto wygra odwieczną wojnę między drużyną siatkarek a szkolnymi cheerleaderkami, która z licealistek wygra w ustawionej walce na pieniądze oraz która z bliźniaczek pokona siostrę w bitwie o wyjazd na prestiżowy wolontariat do Tajlandii.

Jak zawsze nie zabraknie też dobrej muzyki: szkolny raper, Eryk Wróbel, będzie zmagał się z kryzysem twórczym, a lider szkolnego zespołu, Konrad Wojcieszko – ze swoimi uczuciami do pięknej Julki. Poznamy też długo ukrywany talent Joasi Kobut, która dla sławy postanowi nagrać swój przebój.

Uczniowie będą się zmagali z trudnymi zagadnieniami naukowymi: geograficznymi – jak udowodnić kulistość Ziemi chłopakowi, który wierzy, że Ziemia jest płaska, matematycznymi – jak podzielić wygrane w zdrapce sto złotych między trzy osoby, oraz logistycznymi – gdzie ukryć w szkole otrzymany od osiedlowych chuliganów pistolet?

Dowiemy się także, czy Fabian Jackiewicz zdecyduje się oddać chorej siostrze swoją nerkę, czy Marianna zdoła poderwać przystojnego praktykanta i wreszcie przekonamy się, która z uczennic została twarzą kampanii reklamowej producenta skarpetek.

 

Zobacz także:


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zakochani po uszy: Najśmieszniejsze przypadki Kuby
Następny artykuł:

Zakochani po uszy: Najśmieszniejsze przypadki Kuby

tvnpix