Wiadomości

TVN7 po raz drugi otrzymuje tytuł Stacji Telewizyjnej Roku!
Stacja Roku 2020 
Media i Marketing Polska w swoim corocznym raporcie „Nadawcy 2020” po raz drugi z rzędu postanowiło przyznać Siódemce tytuł Stacji Telewizyjnej Roku. Zespół miesięcznika uzasadniając przyznanie nagrody docenił kolejny sezon przemyślanych inwestycji w ramówkę, znaczący wzrost widowni oraz stabilną politykę reklamową.

To dla nas ogromne wyróżnienie, że miesięcznik branżowy Media i Marketing Polska, drugi rok z rzędu przyznał Siódemce tytuł Stacji Telewizyjnej Roku. Od niespełna 2 lat konsekwentnie realizujemy nową strategię programową naszej stacji. Za nami rekordowa wiosna – udział w rynku w grupie komercyjnej wyniósł 4,61% dając nam najlepszy wynik od początku nadawania! Udało nam się nie tylko utrzymać naszą stałą widownie, ale również dotrzeć do młodszego odbiorcy, co było naszym celem. Umocniliśmy również swoją pozycję i dołączyliśmy do grona największych graczy na polskim rynku telewizyjnym stając się 5. najchętniej oglądaną stacją.

Jesteśmy pierwszą stacją od 15 lat, spoza dotychczasowej Wielkiej Czwórki, która przekroczyła SHR5% - nam udało się to w tym roku aż dwukrotnie w kwietniu i październiku. Oczywiście cały czas nie zwalniamy tempa! Dziękujemy naszym widzom, że są z nami, ponieważ cały czas staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom i słuchać ich głosu – tłumaczy Kasia Mazurkiewicz, dyrektor programowa Siódemki.

Co czeka nas jesienią w Siódemce?
Co czeka nas jesienią w Siódemce?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Superseanse w Siódemce
Następny artykuł:

Superseanse w Siódemce

tvnpix