Wiadomości

TVN7 z nową oprawą antenową!
Gorąca jesień w Siódemce!  
W poniedziałek, 30 sierpnia wraz ze startem jesiennej oferty programowej, Siódemka zaprezentowała swoim widzom również nową oprawę antenową oraz logotyp stacji.
Nowa oprawa stacji to kolejny krok w konsekwentnym odmładzaniu Siódemki, które programowo trwa już od kilku sezonów. W swojej warstwie wizualnej wyraża lekkość, świeżość i współczesny, dynamiczny charakter kanału, który po ciężkim dniu pozwala się zrelaksować oraz daje możliwość oderwania od codzienności i przeniesienia do innego świata. Nowa oprawa podkreśla nie tylko charakter Siódemki, ale również jej nowe pozycjonowanie na rynku kanałów telewizyjnych – kanał stał się ważnym graczem i poszerzył dotychczasową grupę BIG4 tworząc BIG5.

 

 

SiódemkaSiódemka

 

To konsekwencja naszego ciągłego rozwoju stacji, który prowadzimy nieprzerwanie od trzech lat. Teraz przyszedł czas na kolejny etap - zaprezentujemy Siódemkę w nowej odsłonie. Taką, jak o niej myślimy - pełną różnorodności, tęczową, otwartą i bardzo energetyczną. Do stworzenia nowej oprawy udało się nam zaprosić fantastycznego partnerafirmę SuperStudio z Argentyny, która wykonała dla nas projekt - mówi Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa Siódemki.

 

 

Nowa identyfikacja wizualna pojawiła się we wszystkich elementach oprawy kanału.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Ramówka TVN Grupa Discovery - jesień 2021. Zobacz relację z konferencji
Następny artykuł:

Ramówka TVN Grupa Discovery - jesień 2021. Zobacz relację z konferencji

tvnpix