Wiadomości

Siódemka spełnia marzenia!
Bawimy się dalej! #CoZaWiosna w Siódemce 
Siódemka uwielbia bawić widzów. Za nami cudowne lata rozrywki na najwyższym poziomie i wiele pięknych chwil, które tworzymy specjalnie dla Was. Cieszymy się, że jesteście z nami i przesyłacie nam mnóstwo pozytywnej energii.

„Siódemka to kanał rozrywkowo-filmowy, który od początku stawiał sobie za cel dostarczenie widzom przyjemności, oderwanie się od codzienności i wszystkiego co nas przytłacza - złych wiadomości, inflacji, pandemii. Konsekwentnie realizujemy politykę programową w oparciu o potrzeby naszej widowni. Nasi widzowie mają wpływ na program, ale też mogą stać się jego częścią. W spocie wiosennej  oferty programowej padają słowa „ Tu można kochać bez granic i pozostać sobą, albo być zupełnie kimś innym. W Siódemce spełniają się marzenia!” -  te słowa to wypowiedzi naszych widzów, ale i bohaterów naszych produkcji, bo dla niektórych zarówno zawodowo jak i prywatnie marzenia stały się faktem.” - mówi Katarzyna Mazurkiewicz, dyrektor programowa TVN7.

Jako Siódemka spełniamy marzenia i odpowiadamy na Wasze potrzeby. W zeszłym miesiącu na naszej stronie odbył się konkurs, w którym do wygrania była rola w naszym wiosennym spocie. Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłoniliśmy zwyciężczynię, Milenę Kucińską, która pojawiła się na planie obok swoich ulubiony aktorów.

Siódemkę lubię za różnorodność, którą oferuje w swojej ramówce. Możemy w niej znaleźć w niej dużo programów rozrywkowych, seriali i filmów do oglądania wieczorami. A moim ulubionym serialem, od którego zaczęła się moja przygoda z tym kanałem, jest "BrzydUla" - powiedziała nam na planie.

Zaglądamy za kulisy powstawania spotu Siódemki!
Zaglądamy za kulisy powstawania spotu Siódemki!

Konkurs był też dla nas okazją, by usłyszeć Wasz głos. W przesłanych odpowiedziach pisaliście, za co lubcie Siódemkę. Każda opinia jest dla nas cenna, a Wasze wiadomości dodają nam skrzydeł.

Siódemkę kocham za...Siódemkę kocham za...
Siódemkę kocham za...Siódemkę kocham za...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Filmowy marzec w Siódemce
Następny artykuł:

Filmowy marzec w Siódemce

tvnpix