Wiadomości

Zagadki losu i Opowieści małżeński codziennie w Siódemce
Zagadki losu 
Życie pisze najbardziej nieprawdopodobne i zaskakujące scenariusze. Twórcy paradokumentów, bazując na tej prawdzie, pokazują niezwykłe historie zwykłych ludzi. To opowieści bliskie nam wszystkim, dziejące się na podwórku sąsiada, w sklepie tuż za rogiem czy zakładzie pracy. Widzowie często mogą się przejrzeć w nich jak w lustrze. Już od 29 sierpnia na antenie Siódemki premiera zupełnie nowych odcinków „Zagadek losu” oraz „Opowieści małżeńskich”. Za produkcję obu formatów odpowiada Constantin Entertainment Polska.

Zagadki losuZagadki losu
„Zagadki losu” to przede wszystkim historie, w których długo skrywana tajemnica czy rodzinny sekret wychodzą na jaw i wywracają do góry nogami dotychczasowe życie bohaterów. Zdarza się, że tajona przez lata prawda otwiera na nowo dawno już zabliźnione rany i doprowadza do tragedii. „Zagadki losu” szokują, niepokoją, czasem wzruszają, ale też przynoszą nadzieję, że z każdej trudnej sytuacji jest wyjście. Emisja serialu w TVN7 od 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 19.00.

Opowieści małżeńskieOpowieści małżeńskie
„Opowieści małżeńskie” natomiast to historie o miłości, związkach, ale pokazane w sposób rzeczywisty, nielukrowany, daleki od romantycznych, nierealnych „love story” z obowiązkowym dobrym zakończeniem. Każda relacja dwóch osób to suma wzlotów i upadków, momentów dużej bliskości i samotności w związku. Jedni, wierząc, że spotkali miłość swego życia, będą starali się pielęgnować uczucie, inni, szukając nieustannie przygód i nowych wrażeń, zaczną skakać z kwiatka na kwiatek, raniąc przy tym partnera. W każdym odcinku paradokumentu decyzje i wyznania bohaterów będą niosły za sobą zaskakujące konsekwencje nie tylko dla nich samych, ale i dla ich małżeństwa. Emisja serialu od 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00.

Scenariusze do obu formatów są oparte na autentycznych historiach, a każdy odcinek stanowi jedną, zamkniętą opowieść z nowymi bohaterami.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Filmowy wrzesień w Siódemce. Będzie gorąco!
Następny artykuł:

Filmowy wrzesień w Siódemce. Będzie gorąco!

tvnpix