Wiadomości

Najlepsze filmy do zobaczenia w Siódemce!
Piraci z Karaibów! 
Przyłącz się do akcji #zostanwdomu i zobacz najciekawsze filmowe propozycje w Siódemce. Czas na ekscytujące wyprawy, podróż do krainy magii i romantyczne wieczory.

Wrogowie publiczniWrogowie publiczni

Powrót do kina gangsterskiego. Akcja dzieje się w latach trzydziestych dwudziestego wieku w USA. Przez cały kraj przetacza się fala spektakularnych napadów na banki dokonywanych przez Johna Dillingera. Stał się on jednym z najbardziej poszukiwanych ludzi Ameryki Północnej. Usiłują go wytropić i aresztować agenci małej agencji rządowej, FBI. Dzięki temu śledztwu FBI przekształci się w najważniejszą agencję USA. W jednej z głównych ról, obok Johnny'ego Deppa (Piraci z Karaibów) i Christiana Bale'a (Mroczny rycerz, Terminator 4) wystąpiła francuska aktorka, Nagrodzona Oscarem za rolę Edith Piaf, Marion Cotillard.

PIĄTEK (20.03), 22:00

"Harry Potter i więzień Azkabanu""Harry Potter i więzień Azkabanu"

Z pilnie strzeżonego więzienia, z Azkabanu, ucieka morderca i domniemany sługa Voldemorta, Syriusz Black (Gary Oldman). Harry (Daniel Radcliffe) dowiaduje się, że Syriusz może nastawać na jego życie. W Hogwarcie wprowadzono nadzwyczajne środki ostrożności, lecz jak się wkrótce okaże, nawet tam młody czarodziej nie jest bezpieczny. Harry z coraz większym trudem odróżnia prawdziwych przyjaciół od wrogów. W tym zamęcie wreszcie spotyka się z prześladującym go Syriuszem i poznaje prawdę, która bardzo różni się od rozpowszechnianych plotek. Harry staje się sprzymierzeńcem Syriusza, pomaga mu w ucieczce i przy okazji nieświadomie uwalnia kogoś, kto jest jego śmiertelnym wrogiem.

SOBOTA (21.03), 20:00

Harry Potter i więzień Azkabanu
Harry Potter i więzień Azkabanu

Niedziele z kapitanem Jackiem Sparrowem

Piraci z Karaibów: Klątwa "Czarnej Perły"Piraci z Karaibów: Klątwa "Czarnej Perły"
Po morzach otaczających wyspy Karaibskie grasuje piracki okręt Czarna Perła. Jest on owiany straszną legendą mówiąca, że z miast zaatakowanych przez Perłę nikomu nie udało się ujść z życiem. Perła uderza na Port Royal i między innymi porywa córkę gubernatora, Elizabeth. Jej śladem rusza zakochany w niej chłopak, Will, w towarzystwie legendarnego pirata, Jacka Sparrowa. Śladem piratów rusza także narzeczony Elizabeth, komandor Norrington. Film odniósł ogromny sukces u publiczności, co zaowocowało powstaniem kolejnych dwóch filmów.

NIEDZIELA (22.03), 20:00

Porady na zdradyPorady na zdrady

Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę "przeciwnika", bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny – mimo podjętych postanowień – znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu…

PONIEDZIAŁEK (23.03), 21:00

Wiek AdalineWiek Adaline
Urodzona na początku XX wieku Adaline Bowman w najśmielszych nawet snach nie marzyła o zobaczeniu na własne oczy kolejnego stulecia. Pewnego dnia wszystko uległo jednak zmianie. Na skutek tragicznego – czy też może szczęśliwego? – wypadku samochodowego kobieta przestała się starzeć i zyskała wieczną młodość. Przez kolejne dekady Adaline miała ciągle 29 lat, co pozwoliło jej doświadczać życia w zupełnie nieznany, innym ludziom, sposób. Tak rozpoczęła się niezwykła przygoda Adaline, która dostarczyła jej jednak nie tylko chwil szczęśliwych, ale także wiele momentów goryczy i zwątpienia. Kobieta przeżyła wszystkie polityczne i społeczne przemiany wywoływane przez obie wojny światowe, doświadczyła jedynych w swoim rodzaju lat 60., poznała i zostawiła za sobą różnych ludzi, których nie mogła całkowicie wpuścić do swego życia. Tak mijały jej kolejne dekady. Jest rok 2014. Adaline nie zastanawia się nad przyszłością. Jej sekret zna tylko jej córka, Flemming, mająca już ponad osiemdziesiąt lat i przygotowująca się powoli na pożegnanie z życiem. Nagle na horyzoncie pojawia się światełko nadziei – Adaline poznaje mężczyznę, który może pomóc jej wreszcie osiągnąć miłosne spełnienie oraz pozwolić wrócić do normalności.

WTOREK (24.03), 21:00

Looper: Pętla czasuLooper: Pętla czasu

W roku 2072 podróże w czasie są już rzeczywistością. Organizacje przestępcze wykorzystują je do eliminacji niewygodnych ludzi. Wysyłają ich w przeszłość, gdzie są oni zabijani przez płatnych zabójców zwanych Loopers. W roku 2042 najlepszy z Looperów otrzymuje zadanie: zlikwidować przysłanego z przyszłości mężczyznę o imieniu Joe. Problem w tym, że rozpoznaje w nim samego siebie z przyszłości. Chwila wahania kosztuje go bardzo wiele - cel ucieka, a zleceniodawcy z przyszłości nie tolerują najmniejszej wpadki...

ŚRODA (25.03), 21:00

Magic Mike XXL Magic Mike XXL

Akcja filmu Magic Mike XXL rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz także pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi poszukać sobie nowego zajęcia. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu — wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy opanowują nowe ruchy i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością.

CZWARTEK (26.03), 21:00

Nad morzemNad morzem

Film opowiada historię kryzysu w związku amerykańskiego pisarza Rolanda (Brad Pitt) i jego żony Vanessy (Jolie Pitt). Całość dzieje się w malowniczej Francji lat siedemdziesiątych. Według słów aktorki i reżyserki, nawiązuje do tradycji kina europejskiego lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. To opowieść o związku naznaczonym stratą, ale także o trwałości wbrew okolicznościom i wreszcie o drodze do wybaczenia i akceptacji.

PIĄTEK (27.03), 22:00

Harry Potter i czara ogniaHarry Potter i czara ognia
Nadchodzą ciężkie czasy dla Harry'ego Pottera. Nękany koszmarami, które sprawiają, że blizna na czole boli go bardziej niż zazwyczaj, Harry (Daniel Radcliffe) nader chętnie ucieka od niepokojących snów jadąc wraz z przyjaciółmi Ronem (Rupert Grint) i Hermioną (Emma Watson) na Mistrzostwa Świata w quidditchu.

SOBOTA (28.03), 20:00

Harry Potter i czara ognia
Harry Potter i czara ognia

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlakaPiraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Drugi film opowiadający o przygodach Elizabeth, Willa i kapitana Sparrowa. Po morzach pływa straszny Davy Jones, który chce wyegzekwować dług od Jacka Sparrowa. Sparrow chce zdobyć skrzynię umarlaka, zawierająca serce Jonesa, co da mu władzę nad morzami.

NIEDZIELA (29.03), 20:00

BogowieBogowie

Lata 80. Zbigniew Religa (Tomasz Kot) jest ambitnym kardiochirurgiem, który zamierza dokonać pierwszego zabiegu przeszczepu serca. W realiach komunistycznej Polski jest to jednak niezwykle trudne zadanie. Aby osiągnąć cel, Religa będzie musiał przełamać opory starszych mistrzów medycyny, młodych kolegów po fachu i przedstawicieli partii. Pierwszym jego sukcesem jest powołanie do życia późniejszego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Religa i jego zespół angażują się w przystosowanie opuszczonego budynku do wymagań sztuki medycznej. Ich kolejne sukcesy sprawiają, że droga do pierwszego przeszczepu serca wydaje się coraz łatwiejsza. Religę czekają jednak kolejne kryzysy, kłopoty rodzinne, a także śmierć małej pacjentki, którą operował. Wydarzenie to sprawia, że Religa załamuje się. A jednak udaje mu się odzyskać siłę. Czy powiedzie mu się także udowodnienie swojej wielkości?

PONIEDZIAŁEK (30.03), 21:00

 

Narzeczony mimo woliNarzeczony mimo woli

Margaret Tate jest kobietą sukcesu - zajmuje wysokie stanowisko, ma władzę i pieniądze. Jednak zaniedbanie procedur wizowych sprawia, że może wszystko stracić. Jedyne wyjście to poślubić swojego asystenta i sprawić, by wszyscy uwierzyli, że zapracowanego i niedocenianego Andrew oraz jego mało sympatyczną i wymagającą szefową połączyło prawdziwe uczucie. Niedobrana para rusza na Alaskę, aby poinformować rodzinę Andrew o zaręczynach. Ciepła atmosfera i wyjątkowe towarzystwo sprawią, że Margaret zacznie doceniać zupełnie inne wartości...

WTOREK (31.03), 21:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Gwiazdy Siódemki wspierają akcję #zostańwdomu
Następny artykuł:

Gwiazdy Siódemki wspierają akcję #zostańwdomu

tvnpix